Zaujímavé veci

Vitajte na mojej webovej stránke

Vyznania

Chýbaš mi
Ty si tam stála a ja na teba som pozeral,lačný pohľad lovca celú si ťa premeral.Vlnila si bokmy a vyzerala skvelo,vtedy moje telo iba k tvojmu telu spelo.
Iba vďaka tebe to bol výnimočný večer,tvoje pohľady ma zasiahli tak ako ostré meče.Neváhal som tancovať v tom rytme spolu s tebou,keď som cítil tvoje krivky nebolo mi všetko jedno.
Ty si cica zaplnila celú mojú hlavu,boli sme tam len mi dvaja sami napriek tomu davu.Vnímal som len teba,to ako voňala si,bol som z toho vedľa seba,pohľad tvoj ma spasil.
Tancovali spolu iba telo na telo,ako bolo s tebou super toto v pamäti mi utkvelo.Vtedy som už vedel,že si neni ako iné,modlil som sa nech ten večer rýchlo nepominie.
Bola to len malá chvíľa,čo sme spolu boli,no tá chvíľa zanechala niečo čo sa nezahojí.Užíval som život stále rovnako jak predtým,dlho trvalo mi kým som prišiel na to prečo nespím.
Bol som osamelý,z toho nepríjemné pocity,vedel som že tento problém vyriešiš len ty.
Ref.:
Chýbaš mi zlato,prosím ťa ver mi.Keď nie som s tebou ty chýbaš mi veľmi.Chýbaš mi ráno,keď zobudím sa sám.Chýbaš mi večer,keď sám zaspať mám.Milujem s tebou srandy aj sváry,milujem to jak vždycky sa tváriš.Milujem to keď sa mi to očí dívaš,keď zavreš bránu,už vtedy mi chýbaš.
Naše cesty spojili sa neviem na čí popud,možno na tvoj možno na môj zlato ty to sama posúď.Nikdy predtým nestretol som žiadnu ako ty,myslel som si,že si iby náplasť na môj pocit samoty.
Chcel som si len užívať a neviazať sa na teba,s tebou to však bolo iné bol som z toho bez seba.Pamätáš na prvé rande ako sme sa stretli,ako naše pohľady sa v jednu chvíľu pretli.
Vtedy som už nerozmýšľal čo mám teraz činiť,nechal som sa unášať bez pocitu viny.Nechal som sa unášať a nechávam sa doteraz,nemôžem ti odolať keď sa na mňa pozeráš.Na mňa hľadíš tými zelenými očami,zrazu cítim sa ja celkom celý bezbranný.
Milujem tie chvíle keď sme sami dvaja spolu,zlato milujem ťa oblečenú milujem ťa holú.Záleži mi na tebe tak ako ešte na nikom,tento pocit pod kožu mi dávno prenikol.
Záleži na tom aby ty si bola šťastná,keď sa smeješ Pupu ani nevieš jak si krásna.Dúfam,že tie pocity aj ty rovnako vnímaš,keď som neni s tebou tak mi nehorázne chýbaš.
Žádné komentáře