Zaujímavé veci

Vitajte na mojej webovej stránke

Normálne príbehy

Miláčik môžem ísť na pivo?
Mladomanželia mali iba dva týždne po svadbe. Manžel, hoci ešte veľmi zamilovaný, už to doma nemohol vydržať a chcel si ísť do mesta vyraziť so svojimi starými kamarátmi. Láskyplným hlasom preto prehovoril k manželke:

"Miláčik, hneď sa vrátim..."
"Kam ideš, ťuťuli-muťuli?", spýtala sa žena.
"Idem do baru, moja krásna, dám si tam pivo."
"Chceš pivo, miláčik?" - otvorila chladničku a ukázala mu 25 rôznych druhov pív z 12-tich krajín: nemecké, holandské, japonské, brazílske, slovenské, české...
Manžel nevedel čo povedať a jediné, čo mu prišlo na um, bolo:
"Áno, ňufík-pusík, ale v bare..., vieš, ... chladené poháre..."
Nedokončil ani vetu, keď ho žena prerušila:
"Chceš vychladený pohár, cucík môj?" - a vybrala z mrazničky obrovský pivový pohár, zmrznutý tak, až jej začal primŕzať k ruke, ako ho držala.
Manžel, trochu bledý, hovorí:
"Áno, moja sladká bábika, ale v bare majú tie pečené chuťovky. Tie sú naozaj výborné... Nebudem dlho, hneď sa vrátim. Sľubujem! Dobre pusinka?"
"Chceš pečené chuťovky, mufko-ňufko?"
Otvorila rúru a vybrala 15 plechov rôznych dobrôt: kuracie krídelká, prasiatka v župane, klobúčiky z húb, bravčové rezy a ďalšie dobroty...
"Ale, cukríček..., v bare, vieš..., nadávky, hrubé výrazy a to všetko..."
"Chceš neslušné výrazy, ty môj chutnučký ňufinko? Dobre! Tu máš, vypi to posrané pivo v tom tvojom vydrbanom pollitráku a zjedz tie tvoje zasrané chrumky, pretože nepôjdeš nikam! Už ti to došlo, ty imbecil?!"
Žádné komentáře